Artemisbet Ne Kadar Yatırım Bonusu Veriyor?

Türkiye’de bulunan yüzlerce bahis sitesi arasında adını ilk sıralara taşımayı bilmiş olan, her fırsatta yenilikçi özellikleriyle tanınan ve üyelerine sunduğu avantajları sayesinde tercih sebebi olan siteler arasında, ilk sıralardan birisini Artemisbet alıyor. Artemisbet, üyelerine sunduğu yatırım bonusu avantajı sebebiyle yüzleri güldürmeyi başarırken, üyelerinin cebini deyim yerindeyse parayla dolduruyor!
Yüzlerce site arasında ismini sıkça duyuran ve Türkiye’nin önemli markaları arasına giriş yapmış olan Artemisbet gerek oran yüksekliği, gerekse de fazla oyun çeşitliliği sebepleri ile de tercih sebepleri arasında yer alıyor. Henüz Artemisbet üyesi değilseniz birçok fırsattan yararlanamadığınızı üzülerek belirtmek istiyoruz. Özellikle sitenin sunmuş olduğu yatırım bonusu avantajı, yüzleri gülümseten en önemli fırsatlardan birisi.

Artemisbet Yatırım Bonusu Ne Kadar?

Öncelikle belirtmeliyiz ki, Artemisbet’in yatırım bonusları değişiklikler gösterebiliyor. Bu değişiklere sebep olan en önemli iki detay, yeni üye ve eski üye olarak dikkat çekiyor. Şöyle ki; Artemisbet’e henüz yeni üye olduysanız, yapacağınız ilk para yatırma seçeneği göz önünde bulundurularak, yatırdığınızın en az 4 katı kadarını bonus alabilmeniz mümkün durumda. Fakat eski üyeyseniz, her yatırımınıza özel maksimum 3 katı bonus alabilirsiniz. Artemisbet Yatırım Bonusu Ne Kadar? Yatırım bonusu miktarını değiştiren faktörlerden bir diğeri ise, para yatırma işleminde kullandığınız mecradır. Mesela QR kod üzerinden yapılan para yatırmalarına özel yatırılan tutarın %15’i bonus olarak verilirken, cepbank ile yapılan işlemlerde bu rakam %20 olarak değişebiliyor. “Artemisbet Para Yatırma” kategorisinde yer alan seçeneklerin her birisine göz attığınızda, ne kadar bonus kazanabileceğinizi görebilmeniz mümkün. Tüm bonus miktarlarını buradan açıklamak isterdik, fakat bu oranlar değişkenlikler gösterebildiğinden dolayı, ilerleyen zaman diliminde sizlere yanlış bilgi vermekten kaçınıyoruz. Bu sebepten dolayı en doğru bilgiyi, yine ilklerin ve kazananların sitesi olan Artemisbet’den öğrenebileceksiniz.

Check Also

Yurtdışı Banko Maçlar

Yurtdışı Banko Maçlar

Yurtdışı banko maçlar oyuncuların kesin olarak kazanacağını düşündüğü takımlara yatırım yaparak o takımın galip gelmesiyle …

Bir cevap yazın